Diagnostyka Sensitive Imago

Coraz więcej ludzi chce uzyskać szczegółową wiedzę na temat stanu swojego zdrowia, dlatego też coraz bardziej ceniona staje się komputerowa diagnostyka organizmu. Dzięki komputerowej diagnostyce Sensitive Imago pacjent może zdobyć informacje na temat tego jak funkcjonuje jego organizm lub dowolny organ. Takie dane możemy już uzyskać w przeciągu godziny. Możemy również rozpoznać procesy patologiczne zachodzące w organizmie, w ich wczesnym stadium, dzięki czemu łatwiej jest określić dynamikę powstawania chorób. Dzięki takiemu badaniu pacjent dowie się jakich specjalistów powinien odwiedzić w najbliższym czasie, aby odpowiednio wcześnie rozpocząć leczenie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż jest to metoda całkowicie bezpieczna i można ją stosować nawet u dzieci.

Za pomocą najnowszego oprogramowania Lifestream, połączonego z bazą danych, jesteśmy w stanie uzyskać natychmiastowe rozpoznanie choroby oraz zidentyfikować współzależności pomiędzy procesami patologicznymi w naszym organizmie. Możliwe jest przygotowanie prognozy rozwoju chorób nawet z pięcioletnim wyprzedzeniem. Oprogramowanie umożliwia też wykrycie alergenów i kontaminantów, wyznaczenie lokalizacji mikroorganizmów oraz oznaczenie ich aktywności, określenie parametrów homeostazy biochemicznej, stworzenie profilu dietetycznego, a także dobranie leków i substancji wspomagających najbardziej odpowiednich w danym przypadku.

Wykorzystując komorę biorezonansu możemy każdy lek sprawdzić pod kątem jego wpływu na organizm badanego. Dzięki temu łatwo można wybrać sprzyjające oraz niekorzystne pokarmy dla pacjenta, a także najskuteczniejsze leki i suplementy. Nazywamy to Vegetotestem.

Diagnostyka komputerowa naszym Urządzeniem pozwala też przeprowadzić wiele innych działań diagnostycznych.