Biorezonansowy badanie całego organizmu i obciążeń patogenami z dokładnością do 96%.

W naszym gabinecie do diagnostyki organizmu i wykrywania patogenów wykorzystujemy najnowsze urządzenie biorezonansowe Sensitiv Imago 530E, zakwalikowane jako urządzenie medyczne klasy 2a, którego skuteczność sięga nawet do 96%.


Jak działa urządzenie Sensitive Imago?

Zapobieganie chorobom oraz wsparcie diagnostyczno – terapeutyczne to główne zadania Sensitive Imago. Nowoczesne badanie tym urządzeniem zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a możemy dzięki niemu uzyskać całkowity obraz naszego stanu zdrowia. Możliwe jest też przygotowanie programu zapobiegawczo- leczniczego, dostosowanego do stanu zdrowia pacjenta.

Badanie oparte jest na technologii komputerowej, jest nieinwazyjne i wykorzystuje technikę biofeedback. Możliwości bazy danych są ogromne, co nie oznacza, że w niektórych przypadkach nie będzie konieczna wizyta u specjalisty. Dzięki temu badaniu możemy uzyskać obraz ogólnego stanu zdrowia całego organizmu, zapoznać się z przyczynami i powiązaniami pomiędzy obecnymi dolegliwościami a prawdopodobieństwem przyszłych chorób.

Odpowiednio wczesna i dokładna diagnostyka pozwala na dopasowanie najbardziej odpowiedniego sposobu leczenia. 96 % dokładnością diagnostyczną może pochwalić się Sensitive Imago 530CE, najlepszy model posiadający certyfikat UE( urządzenia medycznego drugiej klasy). Sensitive Imago serii 500 jest najbardziej precyzyjnym urządzeniem na rynku.

Świąteczna promocja – Kompleksowe badanie całego organizmu za 300 zł !!!

Teoria biofeedbacku oraz biorezonansu, to teorie, na których opiera się diagnostyka komputerowa kondycji naszego zdrowia. Mikroorganizmy posiadają własne spektra rezonansu( wibracji), a każda komórka czy organ mają swój własny obszar częstotliwości.

Dzięki biorezonansowi komórkowemu możemy określić zakres oscylacyjny danej częstotliwości, co z kolei umożliwia nam rozpoznanie zdrowych i chorych komórek oraz wszystkich procesów występujących w ciele badanego.

Sensitive Imago posiada moduł biorezonansu, który zaopatrzony jest w całkowitą bazę danych, charakterystycznych dla organizmu ludzkiego. Baza ta, umożliwia nam porównanie efektów diagnostycznych z adekwatnymi kryteriami odniesienia oraz oznaczenie jak bardzo odbiegają one od przyjętych standardów.


Dlaczego warto wykonać diagnostykę w Holismedico?

W naszym gabinecie dzięki urządzeniu Sensitiv Imago osiagamy najwyższy poziom precyzji w określaniu obciążeń organizmu i procesów patologicznych.

 • Obecnie żadne z urządzeń biorezonansowych nie posiada tak precyzyjnych wyników. Ponadto nasze urządzenie posiada certyfikat urządzenia medycznego klasy 2a, wg Załącznika II Dyrektywy 93/42/EEC – klasa 2a urządzeń medycznych (Annex II of the Directive 93/42/EEC, Full Quality Assurance System – medical device Class 2a), co umożliwia na korzystanie z niego nawet w gabinetach lekarskich.

 • Urządzenie Sensitiv Imago jako jedyne współpracuje z żywym obiektem biologicznym (organizmem ludzkim) – pozostałe urządzenia biorezonansowe opierają się na wirtualnym profilu pacjenta.
 • Biorezonans Sensitiv Imago wykorzystuje nowe, opatentowe czujniki SBA (System of Bistabile Analyzers). Pozostałe urządzenia do diagnostki uzywają starszych czujników typu trigger.
 • Sensitiv Imago korzysta z oprogramowania Lifestream, które jest regularnie aktualizowane i udoskonalane w corocznych cyklach.
 • Test obciążeń organizmu jest całkowicie bezpieczny, również dla dzieci.
 • Wszystkie czynności diagnostyczne przeprowadza doświadczony personel i dyplomowani Naturopaci

Dzięki Sensitiv Imago wykonasz pełną analize stanu zdrowia organizmu.

Unikalna diagnostyczno – lecznicza technologia pozwala na :

 • Wsksazanie najsłabszych systemów i układów w naszym organizmie
 • Wykrycie ewentualnych stanów chorobowych, określenie ich stopnia i możliwych przyczyn
 • Wykrycie ewentualnych pasożytów obciążających nasz organizm, w tym grzybów, bakterii, pleśni, wirusów
 • Wykrycie nadwrażliwości na alergeny
 • Wykrycie możliwych predyspozycji w kierunku schorzeń
 • Ocena aktywności biologicznej mikroflory
 • Homeostatyczna i wielowymiarowa analiza wszystkich organów i tkanek
 • Ocena i wskazanie wystąpienia możliwych komplikacji
 • Możliwość wskazania nadwrażliwości na czynniki zanieczyszczające i określenie ich wpływu na dany organizm
 • Możliwość określenia poziomu mikroelementów w organizm pacjenta
 • Określenie poziomu nadwrażliwości na obciążenia organizmu metalami ciężkimi, pestycydami i innymi toksynami.
 • Określenie zalecanych produktów do spożycia
 • Wykrycie nadwrażliwości na obciążenia energetyczne, które negatywnie wpływają na organizm
 • Wykrycie nadwrażliwości na produkty spożywcze, negatywnie wpływających na organizm

Przeciwwskazania do wykonania diagnostyki:

 1. Kobiety w ciąży
 2. Epilepsja
 3. Rozrusznik serca

Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich – Lecz przyczyny chorób , a nie objawy.

W Holismedico po wykonaniu diagnostyki otrzymacie państwo kilkustronnicowy wydrukowany wynik wraz ze szczegółową analizą i omówieniem.

W skład diagnostyki Sensitive Imago (na życzenie pacjenta) wchodzi również 30 minutowy zabieg biorezonasowy, który ma na celu pobudzenie najsłabszych organów i przyspieszenie procesu detoksykacji.

Dla każdego pacjenta dobierana jest indywidualna terapia oczyszczająca organizm z ewentualnych obciążeń, usuwanie pasożytów wraz z zaleceniami dietetycznymi.

Więcej informacji i Zapisy

Telefon  – 696 088 101 Lub skorzystaj z formularza