Biorezonansowy badanie całego organizmu i obciążeń patogenami z dokładnością do 96%.

W naszym gabinecie do diagnostyki organizmu i wykrywania patogenów wykorzystujemy najnowsze urządzenie biorezonansowe Sensitiv Imago 530E, zakwalikowane jako urządzenie medyczne klasy 2a, którego skuteczność sięga nawet do 96%.


Jak działa urządzenie Sensitive Imago?

Zapobieganie chorobom oraz wsparcie diagnostyczno – terapeutyczne to główne zadania Sensitive Imago. Nowoczesne badanie tym urządzeniem zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a możemy dzięki niemu uzyskać całkowity obraz naszego stanu zdrowia. Możliwe jest też przygotowanie programu zapobiegawczo- leczniczego, dostosowanego do stanu zdrowia pacjenta.

Badanie oparte jest na technologii komputerowej, jest nieinwazyjne i wykorzystuje technikę biofeedback. Możliwości bazy danych są ogromne, co nie oznacza, że w niektórych przypadkach nie będzie konieczna wizyta u specjalisty. Dzięki temu badaniu możemy uzyskać obraz ogólnego stanu zdrowia całego organizmu, zapoznać się z przyczynami i powiązaniami pomiędzy obecnymi dolegliwościami a prawdopodobieństwem przyszłych chorób.

Odpowiednio wczesna i dokładna diagnostyka pozwala na dopasowanie najbardziej odpowiedniego sposobu leczenia. 96 % dokładnością diagnostyczną może pochwalić się Sensitive Imago 530CE, najlepszy model posiadający certyfikat UE( urządzenia medycznego drugiej klasy). Sensitive Imago serii 500 jest najbardziej precyzyjnym urządzeniem na rynku.

Kompleksowe badanie całego organizmu

Teoria biofeedbacku oraz biorezonansu, to teorie, na których opiera się diagnostyka komputerowa kondycji naszego zdrowia. Mikroorganizmy posiadają własne spektra rezonansu( wibracji), a każda komórka czy organ mają swój własny obszar częstotliwości.

Dzięki biorezonansowi komórkowemu możemy określić zakres oscylacyjny danej częstotliwości, co z kolei umożliwia nam rozpoznanie zdrowych i chorych komórek oraz wszystkich procesów występujących w ciele badanego.

Sensitive Imago posiada moduł biorezonansu, który zaopatrzony jest w całkowitą bazę danych, charakterystycznych dla organizmu ludzkiego. Baza ta, umożliwia nam porównanie efektów diagnostycznych z adekwatnymi kryteriami odniesienia oraz oznaczenie jak bardzo odbiegają one od przyjętych standardów.


NOWOŚĆ w naszej Klinice!

Badanie całego organizmu

Sensitiv Imago 530

 • Diagnostyka całego organizmu
 • Omówienie wyników
 • Zalecenia i propozycje oczyszczania organizmu


Dlaczego warto wykonać diagnostykę w Holismedico?

W naszym gabinecie dzięki urządzeniu Sensitiv Imago osiagamy najwyższy poziom precyzji w określaniu obciążeń organizmu i procesów patologicznych.

 • Obecnie żadne z urządzeń biorezonansowych nie posiada tak precyzyjnych wyników. Ponadto nasze urządzenie posiada certyfikat urządzenia medycznego klasy 2a, wg Załącznika II Dyrektywy 93/42/EEC – klasa 2a urządzeń medycznych (Annex II of the Directive 93/42/EEC, Full Quality Assurance System – medical device Class 2a), co umożliwia na korzystanie z niego nawet w gabinetach lekarskich.

 • Urządzenie Sensitiv Imago jako jedyne współpracuje z żywym obiektem biologicznym (organizmem ludzkim) – pozostałe urządzenia biorezonansowe opierają się na wirtualnym profilu pacjenta.
 • Biorezonans Sensitiv Imago wykorzystuje nowe, opatentowe czujniki SBA (System of Bistabile Analyzers). Pozostałe urządzenia do diagnostki uzywają starszych czujników typu trigger.
 • Sensitiv Imago korzysta z oprogramowania Lifestream, które jest regularnie aktualizowane i udoskonalane w corocznych cyklach.
 • Test obciążeń organizmu jest całkowicie bezpieczny, również dla dzieci.
 • Wszystkie czynności diagnostyczne przeprowadza doświadczony personel i dyplomowani Naturopaci

Dzięki Sensitiv Imago wykonasz pełną analize stanu zdrowia organizmu.

Unikalna diagnostyczno – lecznicza technologia pozwala na :

 • Wsksazanie najsłabszych systemów i układów w naszym organizmie
 • Wykrycie ewentualnych stanów chorobowych, określenie ich stopnia i możliwych przyczyn
 • Wykrycie ewentualnych pasożytów obciążających nasz organizm, w tym grzybów, bakterii, pleśni, wirusów
 • Wykrycie nadwrażliwości na alergeny
 • Wykrycie możliwych predyspozycji w kierunku schorzeń
 • Ocena aktywności biologicznej mikroflory
 • Homeostatyczna i wielowymiarowa analiza wszystkich organów i tkanek
 • Ocena i wskazanie wystąpienia możliwych komplikacji
 • Możliwość wskazania nadwrażliwości na czynniki zanieczyszczające i określenie ich wpływu na dany organizm
 • Możliwość określenia poziomu mikroelementów w organizm pacjenta
 • Określenie poziomu nadwrażliwości na obciążenia organizmu metalami ciężkimi, pestycydami i innymi toksynami.
 • Określenie zalecanych produktów do spożycia
 • Wykrycie nadwrażliwości na obciążenia energetyczne, które negatywnie wpływają na organizm
 • Wykrycie nadwrażliwości na produkty spożywcze, negatywnie wpływających na organizm

Zobacz jak wygląda diagnostyka w Sensitiv Imago 530

Przeciwwskazania do wykonania diagnostyki:

 1. Kobiety w ciąży
 2. Epilepsja
 3. Rozrusznik serca

Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich – Lecz przyczyny chorób , a nie objawy.

W Holismedico po wykonaniu diagnostyki otrzymacie państwo kilkustronnicowy wydrukowany wynik wraz ze szczegółową analizą i omówieniem.

W skład diagnostyki Sensitive Imago (na życzenie pacjenta) wchodzi również 30 minutowy zabieg biorezonasowy, który ma na celu pobudzenie najsłabszych organów i przyspieszenie procesu detoksykacji.

Dla każdego pacjenta dobierana jest indywidualna terapia oczyszczająca organizm z ewentualnych obciążeń, usuwanie pasożytów wraz z zaleceniami dietetycznymi.


Błyskawiczny wzrost odporności – usuwanie patogenów – szybka regeneracja

Zabiegi w naszej klinice

Więcej informacji i Zapisy

Telefon  – 696 088 101 Lub skorzystaj z formularza