TERAPIA PLAZMOWA wg dr.KESHEGO

Dynamiczny System Balansujący według dr.Keshego, to urządzenie przywracające równowagę w organizmie człowieka. To prawdziwy fenomen poprawiający stan zdrowia.

Terapia polega na przebywaniu w polu plazmy wytwarzanej przez urządzenie, które działa na człowieka przywracając prawidłową prace komórek w ciele. W samym urządzeniu zainstalowane są specjalnie zaprojektowane miedziane cewki wytwarzające pola grawitacyjne i magnetyczne, których siła nie maleje , ponieważ nieustannie przyciągają i pobierają pola ze środowiska.

Organizm również składa się z pól i po umieszczeniu w centrum urządzenia i doświadcza balansowania, podobnie jak cewki w celu osiągniecia całkowitej równowagi, wówczas procedura jest zakończona.

Stan równowagi energetycznej to cecha zdrowego organizmu. Balansując energią możemy poprawić jego funkcjonowanie, nasze zdrowie i samopoczucie.

  • Pobyt w polu plazmy wytworzonej przez urządzenie działa na człowieka przywracając pracę komórek w jego ciele:
  • pola systemu balansującego pozytywnie wpływają nie tylko na fizyczność organizmu ale także balansują emocje człowieka
  • pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę, dzięki której organizm uruchamia procesy zdrowienia
  • system samoistnie dobiera odpowiednią siłę pól emocji względem danej choroby lub dolegliwości
  • Świadomość, że emocje odpowiadają za chorobę sprawia że doceniamy znaczenie balansowania fizycznością względem struktury emocjonalnej.

Więcej informacji i Zapisy

Telefon  – 696 088 101 Lub skorzystaj z formularza

    • Choroba jest zakłóceniem na poziomie energii, swoiste zaburzenie równowagi pól magnetyczno-grawitacyjnych na strukturze fizycznej człowieka, wywołane negatywnymi emocjami, stresem, lękiem, nieprawidłowym odżywianiem, toksynami czy patogenami. Gdy te wszystkie w/w obciążają organizm ,zaczynamy chorować i przedwcześnie się starzeć.