Leczenie Boreliozy Tlenoterapią

Leczenie boreliozy z nami, nie musi być trudne.

Powszechnie wiadomo, że borelioza jest bardzo niebezpieczna dla naszego organizmu. Leczenie antybiotykami przynosi jedyne doraźne efekty, a bardzo często również szkodzi.

Powszechnie wiadomo, że borelioza jest bardzo niebezpieczna dla naszego organizmu. Leczenie antybiotykami przynosi jedyne doraźne efekty, a bardzo często również szkodzi.

Czeste objawy boreliozy

  • Uderzenia gorąca
  • Zapalenia stawów
  • Pogorszenie wzroku
  • Bóle mięśni i stawów
  • Drętwienie i sztywności kończyn lub karku
  • Nudności i wymioty
  • Częste bóle głowy

Lista objawów jest bardzo długa a to nie wszystkie z nich. Ponadto komplikacje przy nieleczonej boreliozie mogą być bardzo niebezpieczne dla życia i zdrowia.

Komora Hiperbaryczna a leczenie Boreliozy

Zabiegi w komorze hiperbarycznej pozwalają na zredukowanie stanów zapalnych, dzięki czemu objawy boreliozy powoli ustają. Przyspieszone zostają wszystkie procesy regeneracyjne w organiźmie pacjenta.


Tlen zabija bakterie wewnątrzkomókowe!

Zmniejszone pod wpływem zwiększonego ciśnienia cząteczki tlenu docierają do wszystkich naszych tkanek, komórek i stawów. Pomagają również w tworzeniu nowych komórek macierzystych.

Wirusy i bakterie jak np. Borrelia Burgdorferi (wywołuje boreliozę) czy Mycoplasma lub Bartonella umierają pod wpływem większych ilości tlenu.


W przypadku stosowania antybiotykoterapii Tlenoterapia skutecznie wzmacnia cały organizm i powoduję namnażanie komórek macierzystych.

Ważne

U pacjentów korzystających z Tlenoterapii Hiperbarycznej zauważa się tzw. syndrom Jarischa Herxermiera, powstający na skutek toksyn z unicestwionych bakterii. To świetny dowód, na działanie bakteriobójcze tlenu.

Informacje i zapisy na leczenie boreliozy

Telefon 696 088 101

Leczenie boreliozy Kielce