W naszym gabinecie Plazmoterapii wykonujemy diagnostykę obciążenia grzybami, bakteriami, pasożytami, wirusami. Wykrywamy obciążenie radioaktywne, elektromagnetyczne, geopatyczne oraz metalami ciężkimi. Wykonujemy cztery rodzaje testu : miejscowy, nozologiczny, syndromatyczny oraz tematyczny.

Testy w trybie Vega Test

Wegetatywno Rezonansowy Test stosuje technikę elektropunktowej diagnostyki. Polega ona na korzystaniu z akupunkturowych punktów, które znajdują się na paliczkach. Do badania potrzebujemy dwóch lub trzech punktów. Następnie za pomocą markerów w selektorze określamy rodzaj patologii. Selektor jest naszą elektroniczną bazą danych, która zawiera ponad 40 tys. markerów służących do testowania. W naszym selektorze posiadamy około 350 patogenów, m.in. tasiemce, przywry, obleńce, metale ciężkie, wirusy, grzyby, bakterie, substancje poszczepienne.

Dzięki testom za pomocą metody R.Voll`a / Vega test jesteśmy w stanie dokonać pomiarów biologicznych aktywnych stref i punktów. Pomiary te możemy zobrazować na monitorze za pomocą wykresów i diagramów. Możemy zanalizować i porównać wyniki testów. Warto oczyścić swój organizm, dlatego zachęcamy do wykonania testu na pasożyty już dziś.