– 40% LETNIA PROMOCJA NA BADANIE BIOREZONANASEM SENSITIV IMAGO 530

Komora Hiperbaryczna i jej zastosowanie w autyzmie.
17 lipca 2023
Błonnik i jego dobroczynny wpływ na organizm
21 lipca 2023

– 40% LETNIA PROMOCJA NA BADANIE BIOREZONANASEM SENSITIV IMAGO 530

Biorezonans Sensitiv Imago 530 to urządzenie medyczne wykorzystujące technologię biorezonansu do diagnozowania i leczenia różnych schorzeń. Biorezonans jest oparty na założeniu, że każdy organizm ma własne pole elektromagnetyczne, które może być analizowane i manipulowane w celu przywrócenia harmonii i zdrowia.

Sensitiv Imago 530 jest używany do przeprowadzania analizy bioenergetycznej organizmu. Urządzenie to ma za zadanie zidentyfikować i ocenić ewentualne zaburzenia energetyczne w organizmie, takie jak blokady, niedobory, nadmiary czy nieprawidłowe funkcjonowanie poszczególnych narządów czy układów. Działa na zasadzie skanowania organizmu za pomocą elektromagnetycznych fal i analizy odpowiedzi energetycznej organizmu na te fale.

Na podstawie zebranych danych i analizy, Sensitiv Imago 530 może dostarczyć informacji na temat ewentualnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu oraz wskazać obszary, które wymagają dalszego zbadania lub wsparcia. Urządzenie to może być stosowane jako narzędzie diagnostyczne w celu identyfikacji potencjalnych przyczyn chorób lub jako pomoc w doborze odpowiednich terapii wspomagających zdrowie.

Urządzenie może analizować fale elektromagnetyczne emitowane przez organizm pacjenta i identyfikować ewentualne nieprawidłowości. Obejmuje ocenę stanu narządów, układów, a także identyfikuje toksyny, infekcje, alergie, nietolerancje pokarmowe, ilość pierwiastków czy obciążeń emocjonalnych.

Na podstawie wyników diagnozy, Sensitiv Imago 530 może generować fale elektromagnetyczne o odpowiednich częstotliwościach, które są przekazywane z powrotem do organizmu pacjenta. Ma to na celu wspomaganie naturalnych procesów samoregulacji organizmu i przywracanie równowagi energetycznej. Terapia biorezonansem może być stosowana w przypadku różnych dolegliwości, takich jak bóle, alergie, choroby przewlekłe, stany zapalne czy problemy emocjonalne.

Wykrywanie i terapia toksyn: Biorezonans może pomóc w wykrywaniu obecności toksyn w organizmie, takich jak metale ciężkie, pestycydy, czy inne zanieczyszczenia środowiskowe. Może być również stosowany do terapii mającej na celu oczyszczenie organizmu z toksyn.

Diagnoza i terapia chorób przewodu pokarmowego: Biorezonans może pomóc w identyfikacji problemów z przewodem pokarmowym, takich jak nietolerancje pokarmowe, zakażenia bakteryjne czy grzybicze, zaburzenia trawienia itp. Następnie można zastosować odpowiednie terapie wspomagające procesy zdrowienia.

Analiza składu ciała i odżywianie: Biorezonans może pomóc w ocenie stanu zdrowia, analizując skład ciała, takie jak poziom wody, tłuszczu, masy mięśniowej itp. Może również zasugerować indywidualne plany żywieniowe i suplementy diety.